ZAUFALI NAM

Termomodernizacja budynku Przedszkole NR 20 Tarnowskie Góry przy ul. Morcinka 7 w Tarnowskich Górach
Zamawiający: Tarnowskie Góry Urząd Miasta


Termomodernizacja budynku Przedszkole Nr 17 “Bajkowe Wzgórze” Tarnowskie Góry przy ul. Norweskiej 2 w Tarnowskich Górach.
Zamawiający: Tarnowskie Góry Urząd Miasta


„Rozbudowa i przebudowa budynku wielorodzinnego, polegająca na zabudowie podcienia przy ul. Powstańców Śląskich 40 w Tarnowskich Górach”


Wykonanie rozbiórki budynku gospodarczego i montażu bramy wjazdowej na podwórze przy ul. Karola Miarki 6 w Tarnowskich Górach.


Przebudowa istniejącego budynku Przychodni Brackiej „Bobrek” w Bytomiu, polegającej na dobudowaniu klatki schodowej z szybem windowym i przystosowaniu isniejącej klatki schodowej do obowiązujących przepisów.


Termomodernizacja budynku prosektorium przy ul. Okrzei 1 w Tarnowskich Górach


Termomodernizacja Przychodni Brackiej „Bobrek” w Bytomiu przy ul. Konstytucji 89 wraz z wymianą stolarki okiennej i drzwiowej z zachowaniem istniejących funkcji oraz wymiana centralnego ogrzewania.


„Docieplenie Placówki Opiekuńczo Rozwojowej Stowarzyszenia PoMOC w Katowicach” zakończone pełnym sukcesem.


Zdjęcia z zakończonego zadania w Gliwicach. „Modernizacja pomieszczeń i sanitariatów w szkole podstawowej nr 11 w Gliwicach polegająca na przebudowie i rearanżacji bez zmiany sposobu użytkowania”.


Prace remontowo-wykończeniowe związane z dostosowaniem pomieszczeń na potrzeby projektu pn. Bracki Dom dla Seniorów w Katowicach współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020” dla Fundacja “Unia Bracka”.


W ramach aktualizacji profilu firmowego pragnę podzielić się kolejnym sukces mojej firmy, a mianowicie ukończeniem bezusterkowym protokołem zadania pt „Prace remontowo-wykończeniowe związane z dostosowaniem pomieszczeń na potrzeby projektu pn. Bracki Dom dla Seniorów w Katowicach współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020”


Kolejna inwestycja dobiegła końca. Remont pomieszczeń dla potrzeb Młodzieżowego Domu Kultury w rodzimych Tarnowskich Górach. Protokół oczywiście bezusterkowy.

 


Przebudowa wraz ze zmianą sposobu użytkowania istniejących pomieszczeń pomocniczych, szpitalnych na szatnie dla pracowników w Pawilonie diagnostyczno-zabiegowym SP ZOZ WSS nr 3 w Rybniku, segment a, d poziom -1.


Pracownia Cytostatyków w Wielospecjalistycznym Szpitalu Powiatowym S.A. w Tarnowskich Górach


 

Termomodernizacja budynku administracji oraz wymiana instalacji wewnętrznej centralnego ogrzewania


 

Wymiana instalacji wewnętrznej centralnego ogrzewania w budynku psychiatrii